Sklep SMS - Forum

InfoKup LicencjęDownloadKonfiguracjaPoradnikiForumKontakt

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem
Witam , czy jest możliwość aby sklep działał bez podłaczenia tej opcji ? Ponieważ moja strona internetowa nie posiada dodatku cron , chodzi mi o ten podpunkt : 
Kod:
Do prawidłowego funkcjonowania sklep wymaga dodania zadania do cronjob'a. Będziemy do tego potrzebować kod wygenerowany podczas instalacji. Wchodzimy do bazy danych, następnie do tabeli ss_settings, szukamy wiersza z wartością kolumny key random_key. Kopiujemy zawartość kolumny value. Do cronjoba dodajemy następujące polecenie
Odpowiedz
O ile mi wiadomo nie jest to możliwe, ponieważ cron odświeża zakupione usługi kiedy zostały dodane i kiedy zostaną one usunięte
Odpowiedz
Ja nic nie dodawalem do cronjoba i dziala, aktualizuje sie w momencie przeladowania mapy poprostu i tyle albp wbicia gracza majacego flage mna serwerze
Odpowiedz
Sklep będzie funkcjonował prawidłowo. Cronjob potrzebny jest do usuwania przestarzałych danych z bazy. Aczkolwiek bez niego, sklep będzie funkcjonował prawidłowo.
Odpowiedz
u mnie to samo
Odpowiedz