Sklep SMS - Forum

InfoKup LicencjęDownloadKonfiguracjaPoradnikiForumKontakt

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja dotycząca zakupu sklepu
Jestem za wprowadzeniem funkcji licencja sklepu na całą sieć lub pakiet kilku serwerów ze zniżka oraz zniżka na licencje po miesiącu lub dwóch korzystania ze sklepu przy conajmniej 2/3 serwerach dla stałych klientów. Ja posiadam 8 serwerów i na każdy z nich chciałbym wgrać wasz sklep i nie widzi mi sie kupowanie licencji na każdy serwer z osobna. Proponuję również zrobić własnego masterboosta z darmowa licencja na sklep www dla klientów którzy wykupili reklame w waszym masterbooscie bez licencji na plugin amxx oczywiscie który jest unikalny i niemoze byc za free. Masterboost jest w stanie sciagnąć wielu stałych klientów którzy chcą rozreklamować swój serwer oraz takich którzy poszukają sklepu sms, reklama serwera (masterboost) + sklep www = nowy zadowolony klient ponieważ ma 2w1 w dobrej cenie. Każda  szanująca się sieć potrzebuje dobry sklep automat, jesli wprowadzicie taką licencje wasza sprzedaż co do nowych klientów pojdzie w górę o conajmniej 20/30% (samego sklepu) bez masterboosta przy takich rabatach, a stali klienci posiadający sieć serwerów zaczną kupować licencje na pozostałe serwery na których nie ma sklepu oraz reklame na masterbooscie który zapewni wam nowe zyski
Odpowiedz
Jeżeli już kupiłeś licencję, to warto byś zapoznał się z informacjami, które znajdują się na stronie informacyjnej sklepu: http://sklep-sms.pl/index.php?page=glowna
Kod:
Z jednej licencji może korzystać dowolna ilość serwerów, lecz tylko jedna strona WWW.

Co do masterboosta, niestety ale nie interesuje mnie ten "biznes" Wink
Odpowiedz
Racja, warto przeczytać tą informacje 
http://sklep-sms.pl/index.php?page=glowna
Odpowiedz
A ja jestem jak najbardziej za Smile Super sprawa
Jesteśmy oficjalnym serwisem, który poświęcony jest grze Syberia.

Wiecej informacji znajdziecie tutaj: FaniSyberia

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości