Sklep SMS - Forum

InfoKup LicencjęDownloadKonfiguracjaPoradnikiForumKontakt

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktywność
Proponuję częściej wchodzić na gg.
Napisałem do szanownego Pana właściciela prawie 2 dni temu w WAŻNEJ sprawie i 0 odzewu.
Polecam zająć się problemami ludzi w płaszczyźnie gg, usunąć je w ogóle z działu kontakt, lub po prostu załączyć gwiazdkę przy numerze gg, że opcja dostępna dla ludzi kochających monologi.
Odpowiedz
Racja, na GG nie byłem od wieków. Tłumaczyć tego stanu rzeczy nie będę bo nie o to chodzi. Postaram się jutro odpisać na wszystkie wiadomości, które otrzymałem na GG.

Na przyszłość: jeżeli nie odpisuję na GG, to napisz mail lub odezwij się na forum <- tutaj (dotychczas) zawsze odpisywałem w miarę szybko.
Odpowiedz
Było by cudnie, ale wysłałem już 2 prywatne wiadomości, z tego co widzę brak ich w folderze "wysłane" więc albo masz pełną skrzynkę, albo coś jest nie tak. Więc łaskawie zajmij się sprawą, którą zostawiłem na gg i czeka od 5-ciu DNI!

5 DNI - tyle czeka sprawa nie cierpiąca zwłoki dla właściciela sklepu za który dostaje pieniądze i jego psim obowiązkiem jest pomoc swoim klientom.
Poczekam do wieczora, później sprawę będziemy załatwiać inaczej.
Odpowiedz
Niestety wiadomości od Ciebie żadnych nie dostałem. Od innych normalnie dostaję, więc nie wiem co jest przyczyną tego, że Twoje się nie wysłały.
Tak jak już pisałem wcześniej, na GG dawno nie wchodziłem, ale na forum oraz mail odpisuję regularnie.

PS: Tak jak poradziłeś, usunąłem GG z zakładki kontakt.
Odpowiedz
Halo? Jest tutaj ktoś?
Odpowiedz
dla mnie to jest dobrze

No może po prostu coś się zawiesiło. No i dlatego nie dostałeś od niego wiadomości.
___
sklepy internetowe
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości