Sklep SMS - Forum

InfoKup LicencjęDownloadKonfiguracjaPoradnikiForumKontakt

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zablokowana licencja?
Witam. Otóż zakupiłem wczoraj licencje sklepiku na 100 dni. Chciałem szybko zainstalować panel po stronie www, więc wybrałem zwykły host www jednak po finalizacji okazało się że bazy tam zlokalizowane nie mogą się łączyć z hostami zewnetrznymi. Szybko zabrałem się za stawianie plików www na innym hoście. Efekt całego działania jest taki że licka została zablokowana ponieważ nie pomyślałem o usunięciu plików z pierwszej lokalizacji. Pytanie czy jest jakaś możliwość odblokowania licencji czy musze czekać na Seek'a? Proszę o pomoc. W panelu licencji brak hasła, na stronie sklepu wielki napis że zablokowano licencje.
Odpowiedz
a spróbuj usunąć z jednej ze stron wszystkie pliki i bazę danych nie wiem czy coś to da jak nie musisz czekać na właściciela
Odpowiedz
No tak też zrobiłem od razu, jednak wygląda na to, że blokada jest zdejmowana manualnie przez Seek'a. Pytanie tylko kiedy się zjawi.
Odpowiedz
zapewne tak jak zwykle dziś wieczorkiem i jutro będzie więc dziś powinieneś mieć to ogarnięte a przy okazji dodaj sobie do profilu numer licencji
Odpowiedz
Od 23 go na forum nie było więc kto wie.
Odpowiedz
Nie ma do Seek'a jakiegoś innego kontaktu niż gg, forum i email?
Odpowiedz
wykup sobie nowy sklep na okres 30 dni jak wróci właściciel załatwię ci przedłużenie o te 100 dni
Odpowiedz
Licencja automatycznie odblokowuje się po godzinie, jeżeli system nie odnotuje dalszego korzystania z jednej licencji przez dwa różne serwery.
Odpowiedz
Nie ma takiej opcji. Od samego początku usunąłem pliki i są zlokalizowane na jednym, z tym że pliki są na hoście 1 a baza danych na hoście 2 jednak to wydaje mi sie nie być problemem bo przecież sklepik jest widoczny tylko na jednej stronie.

Usunąłem pliki wszędzie. Zobaczymy czy po godzinie wróci do normy.
Odpowiedz
usuń też bazę danych tylko zrób sobie kopie jak ci jest potrzebna
Odpowiedz