Sklep SMS - Forum

InfoKup LicencjęDownloadKonfiguracjaPoradnikiForumKontakt

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usługi
Witam, korzystam ze sklepu od września. Wcześniej tego problemu nie miałem lecz po ostatniej aktualizacji nie działa mi nadawanie flag. Tzn. mam podłączone pod sklep 7 serwerów i wszystkie łączą się normalnie z bazą danych od sklepu lecz np. na jednym serwerze pomimo że !sklepsms jest napisane że dana usługa jest kupiona i ważna do xx dnia usługi tej nie ma. Nie jest to wina pluginu na vipa ponieważ VIP gdy dam flagę w plikach działa normalnie. Dodam jeszcze że dzieje się to na 2 serwerach. Nie jest to wina bazy danych bo podkreślam serwery łączą się normalnie .
Odpowiedz
Reinstal pomógł , do zamknięcia
Odpowiedz
Jednak nie , jeden serwer nadal nie działa i zapewne jak go naprawie to inny wywali. Po prostu sklep nie daje flag graczom.
Odpowiedz
żadnych błędów nie ma ?
Odpowiedz
Nic, po wpisaniu !sklepsms w Moje usługi pokazuje kupioną usługę lecz jej nie daje.
Odpowiedz
spróbuj wgrać wcześniejszą wersję sklepu i sprawdź wtedy
Odpowiedz
@KaMix 1. Spróbuj wpisać zamiast domeny adres ip w database 2. Aktualizacja sm lub amx "zależy co masz" 3. Sprawdź logi tam powinien być jakiś plik "shopsms" czy coś takiego i tam masz wszystkie błędy 4. Przed zmianą mapy luknij w konsolę ponieważ po zmianie mapy zawsze w konsoli wyskakują linijki z załadowanymi usługami zobacz czy usługi się ładują Big Grin
Odpowiedz
Mam podobnie, nie ma żadnych błędów a pomimo tego nie przydziela prawidłowo flag zdefiniowanych w usługach.
Po wyłączeniu admin-flatfile.smx nadaje vipa, ale nie daje dostępu do innych dodatków powiązanych z nim, pomimo prawidłowej konfiguracji.

Usługi prawidłowo się ładują.
Odpowiedz
Proszę o przeniesienie całego wątku do działu problemy ze sklepem.
Odpowiedz