Sklep SMS - Forum

InfoKup LicencjęDownloadKonfiguracjaPoradnikiForumKontakt

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coś poszło nie tak podczas łączenia się z serwerem weryfikacyjnym.
(05-04-2017, 07:04 AM)Nevvy napisał(a):
(04-04-2017, 20:12 PM)MrPasta napisał(a): Napisałem do osoby która ma na 100% kontakt telefoniczny z Seek ostatnio pomógł jak strona padła mam nadzieje ze znowu nam pomoże Big Grin
Dostałeś jakąś odpowiedź?
Na chwile obecna nie dostalem zadnej odpowiedzi niestety :/
Odpowiedz
Wiadomo coś w tej sprawie?
Odpowiedz
Jak się porzuca projekt to się robi sklep za free, a nie klepie kasę a do sklepu dostępu nie ma, szit jak nic. Teraz tylko czekać aż ktoś inny ogarnie sklep sms do serwerów cs/csgo.
Odpowiedz
Obstawiam ze sklep padl i nie bedzie juz go.
Odpowiedz
(05-04-2017, 18:43 PM)ARczi napisał(a): Obstawiam ze sklep padl i nie bedzie juz go.

Musi być bo ludzie zapłacili i ja tego jutro dopilnuje i tym razem nie bede pisal tylko zadzwonie na telefon
Odpowiedz
Sklep od 2 dni prawie 3 nie ma zero informacji od Wlasciciela.
Wedlug mnie jesli by bylo co nie tak by napisal co sie dzieje a tak ..............................
Odpowiedz
Przecież jest wywieszone ogłoszenie, że projekt porzucił. A to, że nie opłacił hostingu na którym stoi jego cała baza licencji to wypierdoliło każdemu sklep. Chujnia trochę ale co zrobisz.
Odpowiedz
Licencje są przecież sprzedawane. Hosting pod forum działa, pod stronę nie, więc to raczej kwestia awarii.
Odpowiedz
Dobry wieczór,
awaria jest spowodowana problemami hostingu mintshost.pl Niestety nie jest to w żaden sposób zależne ode mnie. Czekam aż hosting poradzi sobie z usterką

Pozdrawiam
Odpowiedz
Skąd te informacje? w 100% rzetelne?
Może by tak autor skryptu uruchomił chociaż "awaryjne" bazy .. :/
Odpowiedz