Sklep SMS - Forum

InfoKup LicencjęDownloadKonfiguracjaPoradnikiForumKontakt

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
x2 Coś poszło nie tak podczas łączenia się z serwerem weryfikacyjnym
Witam, po interwencji wszystko pięknie zaczęło działać. Niestety 3godziny temu powrócilismy do punktu wyjscia. "Coś poszło nie tak podczas łączenia się z serwerem weryfikacyjnym."
http://serwer1465918665890.stronazen.pl/

Dodam, że w tych godzinach nikt z osób, które mają dostęp nic tam nie mieszał, więc raczej to nie jest wina z naszej strony.
Nasza licencja to lic_325
Odpowiedz
Zmieniałeś dane do licencji? Sprawdź czy są aktualne, zmienić możesz poprzez adressklepu.pl/admin.php
Odpowiedz
(06-04-2017, 21:34 PM)AdAmEk napisał(a): Zmieniałeś dane do licencji? Sprawdź czy są aktualne, zmienić możesz poprzez adressklepu.pl/admin.php

Przecież nie zaloguje sie do PA bo wywala błąd. Seek coś spierdolił i nie każdemu działa.

Mi np. przed zjebaniem działało, teraz wypierdala ten błąd mi to samo. A przed chwilą jeszcze sprawdziłem i przedłużyłem o kolejny miesiąc i pizda wielka. Ehh..
Odpowiedz
(06-04-2017, 22:17 PM)Grabkien napisał(a):
(06-04-2017, 21:34 PM)AdAmEk napisał(a): Zmieniałeś dane do licencji? Sprawdź czy są aktualne, zmienić możesz poprzez adressklepu.pl/admin.php

Przecież nie zaloguje sie do PA bo wywala błąd. Seek coś spierdolił i nie każdemu działa.

Mi np. przed zjebaniem działało, teraz wypierdala ten błąd mi to samo. A przed chwilą jeszcze sprawdziłem i przedłużyłem o kolejny miesiąc i pizda wielka. Ehh..

Zrób nulla i po problemie
Odpowiedz
to zalezy od hostingu na ktorym stoi WWW, od licencji czy od czego?
Odpowiedz
Sama strona www sklepu działa, lecz problem z licencją jest już na samych serwerach plugin nie może ogarnąć licencji + do tego nie reguje na komendy
Odpowiedz
Dodałeś "IP" do hosta?
Odpowiedz
Problem leżał z czym innym więc tylko walidacja domeny nie chodziła
Odpowiedz