Sklep SMS - Forum

InfoKup LicencjęDownloadKonfiguracjaPoradnikiForumKontakt

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otworzenie kodu sklepu
Cześć!
Postanowiłem "otworzyć" kod sklepu i umieścić go w ogólnodostępnym repozytorium: https://github.com/gammerce/sklep-sms

Co to zmienia?
  1. Każdy może dodawać swoje poprawki do sklepu, a ja po prostu będę je akceptował. Następnie reszta społeczności będzie je mogła pobrać w postaci aktualizacji sklepu.
  2. Wszystkie firmy obsługujące płatności mogą dodawać nowe systemy płatności do sklepu korzystając z funkcjonalności Pull Request.
  3. O wiele łatwiej będzie dla mnie wypuszczać teraz nowe wersje, więc może częściej coś będę poprawiał, jeżeli nie będzie działać.
Jak zaktualizować swój sklep do najnowszej wersji?
  1. ROBIMY BACKUP PLIKÓW I BAZY DANYCH !!!
  2. Upewniamy się, że posiadamy najnowszą wersję sklepu (3.3.6). Bez tego aktualizacja nie zadziała.
  3. Wchodzimy na stronę: https://github.com/gammerce/sklep-sms/releases/latest
  4. Pobieramy plik build.zip
  5. Rozpakowujemy go, a zawartość wgrywamy przez serwer FTP na nasz serwer web. Podmieniamy wszystkie pliki.
  6. Wchodzimy na stronę naszego sklepu i klikamy przycisk Aktualizuj
  7. To wszystko. Katalogu install nie trzeba usuwać.
Nowa wersja była testowana, ale gdyby jednak coś nie zadziałało, to dajcie znać w tym wątku, lub prywatnej wiadomości.
Odpowiedz
O kurwa nie wierzę, że cokolwiek zrobiłeś poza ciągnięciem hajsu iksde
Odpowiedz
Istnieje możliwość podpowiedzi jak zrobić w Menu Odnośniki do poszczególnych serwerów i dopiero wybierać usługę?
Odpowiedz
Przed aktualizacją było wszystko okej, po aktualizacji wyskakuje HTTP ERROR 500
Odpowiedz